Fotostudijas.lv
Foto un Video Pakalpojumi
FOTOSTUDIJAS ĪRE
Lāčplēša iela 70,
Rīga, LV 1011, Latvija
Mob. Tālr.: +371 270-22-203
E-pasts: info@fotostudijas.lv
LV |  RU |  EN

Bērnu fotogrāfs un mazuļu fotosesijas

Lai gan bērni vienmēr būs vecāku mazulīši, laiks uz vietas nestāv. Bērni izaug tik ātri – viens mirklis un bērni jau sper pirmos soļus, sāk pirmās skolas gaitas, piedzīvo pirmos izlaidumus, iegūst pirmos darbus… Bērnu fotosesijas ir visā pasaulē izplatīts un populārs paņēmiens, kā saglabāt atmiņas par cilvēku jau no pirmajiem soļiem šajā pasaulē. Lai iemūžinātu Jūsu atvašu neatkārtojamos pirmos dzīves gadus, izvēlieties profesionālu palīdzību, kas augstā kvalitātē spēs notvert bērnišķīgo prieka dzirksti jaunās paaudzes acīs!Profesionāls bērnu un ģimenes fotogrāfs

Bērni ir nenovērtējams dārgums! Papildiniet savu ģimenes arhīvu, dāvājiet iespēju saviem radiem un tuviniekiem baudīt augstas kvalitātes bildes ar mīlīgajiem jaunās paaudzes pārstāvjiem. Mēs piedāvājam profesionālas fotosesijas, kurās fotogrāfs ir pieredzējis darbā ar bērniem, uzņemot labākās kvalitātes fotogrāfijas, uz kurām pēc gadiem spēsiet atskatīties ar neviltotu smaidu. Fotosesijas laikā Jūs iegūsiet burvīgas fotogrāfijas, kuru kvalitāti veidos mūsu pieredzējušais bērnu fotogrāfs un profesionāls studijas aprīkojums.

Mazuļu fotosesija

Mazuļu fotogrāfijas mājas apstākļos ne vienmēr izdodas tādas, kādas mēs vēlētos ieraudzīt – mazie grozās un nesēž uz vietas gaidot, kad mammīte vai tētis noķers pareizo kadru. Tieši tāpēc šo uzdevumu nodot profesionāļu rokās ir daudz uzticamāk – speciālisti mācēs notvert īsto brīdi, pareizajā gaismā iegūstot asas kvalitātes fotogrāfijas ar Jūsu atvasi. Mazuļu un zīdaiņa fotosesijas - Jaundzimušo fotogrāfsVecāku rokās ir tas, vai tiks radītas bērnības fotogrāfijas, kuras spēs radīt īpašas emocijas gan vecākiem, gan pašiem bērniem, kas novērtēs vecāku ieguldījumu viņu vēstures veidošanā. Profesionāls mazuļu fotogrāfs palīdzēs iemūžināt mirkļus, kurus Jūs nekad nevēlēsieties aizmirst.

Katrs var lepoties ar vismaz vienu skaistu bērnu dienu fotogrāfiju. Mūsdienās nav jāaprobežojas ar mazumiņu. Fotogrāfijas no bērnības – zīdaiņu vecuma, agras bērnības – ir daļa no katra cilvēka vēstures. Lai arī kāds cilvēks izskatītos pieaudzis, fotogrāfijas no bērnu dienām katrā cilvēka pamodina vēlmi atgriezties laikos, kad viss šķita vienkāršāk. Mēs varam palīdzēt iemūžināt atmiņas no Jūsu bērna pirmajiem dzīves gadiem kvalitatīvu fotogrāfiju formā.

Vārds:

Telefons:

E-pasts:

Informācija:


on-line.lv Foto Photo Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali Salidzini.lv logotips