Fotostudijas.lv
Foto un Video Pakalpojumi
FOTOSTUDIJAS ĪRE
Lāčplēša iela 70,
Rīga, LV 1011, Latvija
Mob. Tālr.: +371 270-22-203
E-pasts: info@fotostudijas.lv
LV |  RU |  EN

Ģimenes fotosesija

Ģimenes fotosesija ir lielisks veids, kā atgādināt saviem pašiem tuvākajiem cilvēkiem par saikni, ko dalāt. Fotosesija palīdzēs atklāt ne tikai to, kā Jūs jūtaties kopā un uztverat viens otru, bet arī to, kā Jūs redz apkārtējie. Ģimenes fotogrāfijas palīdzēs Jums veidot pozitīvu publisko tēlu, kā arī satuvinās katru no Jums. Arī pašiem būs patīkami skatīties uz profesionālām bildēm, redzot visu laimīgo ģimeni kopā.Ģimenes fotosesija studijā vai izbraukumā - Fotogrāfs visai ģimenei

Ne vienmēr mēs ievērojam tos cilvēkus, kuri mums ir apkārt. Tomēr paši tuvākie ir vienmēr kopā ar mums – tā ir ģimene. Tie ir cilvēki, ar kuriem mēs kopā dzīvojam, mācāmies viens no otra un kopā veidojam atmiņas. Mūsu fotogrāfs parūpēsies, lai kopīgās fotosesijas rezultātā Jūs iegūtu kvalitatīvas fotogrāfijas, kuras varēsiet ievietot ģimenes albumā vai varēsiet dalīties ar saviem radiem un draugiem sociālajos tīklos. Ģimenes fotosesijas iespējams organizēt gan studijas apstākļos, gan izbraukuma sesijās Jums vēlamā vietā, un fotogrāfs nodrošināsies ar nepieciešamo aprīkojumu – fotokamerām, gaismām un protams savu profesionalitāti.

Jauno ģimeņu fotosesija

Nekad nav par agru, lai sāktu veidot kopīgas atmiņas! Ģimenes fotosesija būs lielisks piedzīvojums jaunajām ģimenēm. Pat ja esat tikai nesen sācis kopdzīvi, vai ģimenē gaidāms pieaugums, saglabājiet atmiņā katru brīdi! Sāciet jau tagad un kopīgas ģimenes fotosesijas padariet par ikgadēju rituālu, lai redzētu, kā maināties paši un Jūsu bērni. Jūs iemūžināsiet skaistas atmiņas jau no pirmajiem kopdzīves mirkļiem, uz kuriem pēc vairākiem gadiem būs prieks atskatīties.

Ģimenes fotosesija studijā vai izbraukumā - Fotogrāfs visai ģimeneiPatīkamā ģimenes atkalredzēšanās!

Ne vienmēr ir vajadzīgs iemesls, lai kopā ar saviem tuvākajiem cilvēkiem apvienotos kopīgu atmiņu radīšanai. Kad bērni jau izauguši un pametuši ģimenes ligzdu un pierāda sevi lielajā pasaulē, ir jauki atskatīties uz seno dienu fotogrāfijām. Tā vietā, lai gremdētos senās atmiņās, izveidojiet jaunas! Noorganizējiet ģimenes atkal apvienošanos vēl kuplākā skaitā ar māsām, brāļiem, bērniem un mazbērniem. Šaurā ģimenes lokā vai kopā ar visu radu saimi – saglabājiet skaistākos dzīves mirkļus! Ģimenes fotosesija ir ideāls veids, kā iemūžināt visus kopā, neatkarīgi no tā, cik liela ir Jūsu ģimene.

Ikdienas steigā mēs varam palaist garām brīžus, kuri mums nozīmē tik daudz. Profesionāla ģimenes fotosesija satuvinās Jūs. Jūsu ģimenes tēls ir svarīgs – parādiet to arī citiem! Jauno ģimeņu fotosesija vai ģimenes apvienošanās jaunu kopīgo atmiņu veidošanai – mēs parūpēsimies, lai katrs smaids un katra prieka dzirksts ģimenes locekļu acīs paliek ar Jums mūžīgi! Atliciniet brīdi atmiņu radīšanai!

Gatavošanās ģimenes fotosesijai

Gatavošanās ģimenes fotosesijai ir emociju un straukuma pilns process. Lai viss notiktu kā plānots, mēs sniegsim dažus ieteikumus, kā labāk sagatavoties ģimenes fotosesijai. Fotosesijas rezultāts ir atkarīgs arī no pašiem dalībniekiem, tādēļ ļoti svarīgi ir, lai fotosesijas dalībnieki ir labi sagatavojušies. 

Ieteikumi, kā sagatavoties ģimenes fotosesijai

Kopīga tēla radīšanai, iesakam padomāt par vienotu apģērba stilu vai apģērbu, vismaz vienā krāsu gammā. 
Radošu bilžu izveidei, padomājiet par individuālo stilu katram ģimenes loceklim. Izveidojiet tēlu, kas saistīts ar katra ģimenes locekļa hobijiem, interesēm utt. 
Iesakam izvairīties no pārāk košiem, raibiem apģērbiem.
Daudzveidīgu bilžu radīšanai sagatavojiet 2-4 apģērbu komplektus.
Līdzņemšanai sagatavojiet lietas, kas saistītas ar Jūsu ģimeni un kopīgām atmiņām. 
Ja Jums ir īpašas vēlmes, kas saistītas ar fotosesijas stilu, ideju, fotografēšanas rakursu vai citām lietām, tad lūdzam nekautrēties un laicīgi visu izrunāt gan savā starpā, gan arī ar mūsu fotogrāfu. 
Ja fotosesijā piedalās mazuļi, lūgums izvēlēties fotosesijas laiku, atbilstošu Jūsu mazuļa režīmam. Tas nepieciešams, lai mazulis būtu paēdis, izgulējies, kā arī lai bērns neņiķotos fotosesijas laikā.
Vecākiem bērniem, iepriekš pastāstiet par fotosesiju, motivējiet viņus, lai viņiem rodas interese iesaistītes un aktīvi piedalīties fotosesijā. 
Līdzi paņemiet kādus našķus, padzerties un zīdaiņiem autiņus. Nepieciešamības gadījumā varēsiet paņemt pārtraukumu. 
Uz fotosesiju lūgums ierasties ar sakoptiem matiem un nagiem, jo atmiņas ir jāsaglabā tikai skaistākajā un labākajā izskatā. 
Ja Jūsu otra pusīte nevēlas piedalīties fotosesijā, nestrīdieties un neuzspiediet to. Palūdziet, lai palīdz ar mantām un bērniem, kā arī, lai nofotografējas vismaz pāris kopīgajās fotogrāfijās. Bieži vien, fotosesijas laikā arī skeptiski noskaņotie tēvi atraisās un aktīvi piedalās fotosesijā.  
Ja fotosesija notiek studijā, līdzi jāņem maiņas apavi. Ziemas laikā un sliktos laikapstākļos maiņas apavi ir obligāti!
Svarīgi ir atcerēties par labu garastāvokli un smaidu, jo nekas nevar būt labāks par smaidīgu un laimīgu ģimeni.

Ģimenes fotosesijas cenas

Ģimenes fotosesija ar dekorācijām 30 min. – 60 EUR,
Ģimenes fotosesija ar dekorācijām 100 EUR stundā,
Izbraukuma fotosesija 80 EUR pirmā stunda, katra nākamā stunda 50 EUR,
Klasiskā fotosesija 50 EUR stundā ( līdz 5 cilvēki),
Mini fotosesija 30min - 30 EUR ( līdz 5 cilvēki).
Vairāk par cenām>>>
 
Ģimenes fotosesijas dāvanu karte- tā ir lieliska dāvana visos svētkos. Svarīgākais kas mums ir, tā ir ģimene, tāpēc pavadiet laiku kopā, veidojiet jaunas atmiņas un iemūžiniet skaistos dzīves mirkļus kopīgā fotosesijā. Fotosesijas dāvanu karti ir iespējams iegādāties arī online>>>

Fotogrāfiju saņemšana

Nedēļas laikā pēc fotosesijas Jūs saņemsiet visas fotogrāfijas, ar pamatapstrādi, elektroniskā veidā. 1 stundas fotosesija, aptuveni 100 fotogrāfijas. Fotogrāfiju skaits ar papildus apstrādi- retušu ir atkarīs no fotosesijas ilguma un cenas. 
 
Piesakies ģimenes fotosesijai pa tālr.: 27022203 vai info@fotostudijas.lv
 
Vārds:

Telefons:

E-pasts:

Informācija:


on-line.lv Foto Photo Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali Salidzini.lv logotips