Fotostudijas.lv
Foto un Video Pakalpojumi
FOTOSTUDIJAS ĪRE
Lāčplēša iela 70,
Rīga, LV 1011, Latvija
Mob. Tālr.: +371 270-22-203
E-pasts: info@fotostudijas.lv
LV |  RU |  EN

Grūtnieču - Punča fotosesija

Grūtnieču - Punča fotosesija ir lielisks veids kā iemūžināt atmiņas un papildināt savu ģimenes albumu ar jaunām, skaistām un kvalitatīvām fotogrāfijām. Ģimenes albums mājās ir katram, un katrs attēls tajā nozīmē ko īpašu ikvienam ģimenes loceklim, tādēļ svarīgi ir skaisto un īpašo dzīves brīžu iemūžināšanu uzticēt profesionālam fotogrāfam, kas izveidos patiesi skaistas fotogrāfijas. Nenoliedzami, grūtniecība ir viens no spilgtākajiem un neaizmirstamākajiem periodiem topošo vecāku dzīvē – tas ir jauns sākums. Neskatoties uz to, vai tas ir pirmais bērns vai viens no vairākiem, šo mirkli ir vērts saglabāt ne tikai savā atmiņā, bet arī vizuālā formā. Nekas neiezīmē jauna dzīves posma sākšanos tā, kā divu cilvēku saplūšanas rezultātā radusies jauna dzīvība.

Mūsu fotogrāfs topošajiem vecākiem palīdzēs iemūžināt satraucošās sajūtas, jo nekas nespēj līdzināties apziņai par jaunas dzīvības rašanos uz šīs planētas. Izvēlieties iekārtojumu, kādā vēlaties šo brīdi iemūžināt, – fotostudijā vai izbraukuma fotosesijā – un mūsu pieredzējušais fotogrāfs palīdzēs notvert kadrā vissīkāko prieka dzirksti. Palīdzēsim realizēt Jūsu radošās idejas grūtniecības fotosesijai, kā arī izveidosim klasiskā stilā ieturētas fotogrāfijas, ar kurām papildināt Jūsu ģimenes fotoalbumu. Kļūt par vecākiem ir gods, un pierādījums tam būs vienmēr paliekošās skaistās fotogrāfijas.

Punča fotosesija

Punča fotosesija ir brīnišķīgs veids, kā parādīt neizzūdošo saikni starp māti un bērnu. Grūtniecības laikā sieviete burtiski uzplaukst. Tas, kā viņas ķermenis pārveidojas un sevī ietver jaunu dzīvību, ir maģiski. Sievietes ķermeņa aprises iezīmē līnijas, kuras bez vārdiem izsaka topošās dzīvības brīnumu. Kas var būt brīnišķīgāks, par šī brīža iemūžināšanu neaizmirstamā grūtniecības fotosesijā, kuras laikā topošā māmiņa un arī jaunais tēvs kopīgi atzīmēs gaidāmo ģimenes pieaugumu. Mēs parūpēsimies par to, lai notvertu pašus skaistākos brīžus ar Jūsu burvīgo ģimeni, kas nesīs prieku jebkurā dzīves periodā.

Kļūšana par vecākiem maina to, kā cilvēki skatās uz pasauli – rodas jauni pienākumi un beidzas iepriekšējais dzīves posms. Punča fotosesija palīdz apzināties faktu, ka priekšā ir kas jauns un nebijis, bet tas pavisam noteikti dzīves laikā nesīs daudz prieka un pārsteigumu. Tiek atvērtas pavisam jaunas durvis uz jaunu pieredzi. Fotosesijā iegūtās fotogrāfijas būs būtisks pierādījums jaunas dzīvības ienākšanai Jūsu dzīvē, kas pagaidām vēl atrodas uz pasaules sliekšņa, gaidot īsto brīdi. Grūtniecības laika fotogrāfijas dos prieku gan jaunajiem vecākiem, gan radiem un paziņām, jo dalīšanās šajā īpašajā pieredzē cilvēkus satuvina!

Gatavošanās grūtnieču fotosesijai

Grūtnieču fotosesija ir īpašs notikums, kurā tiek iemūžināts viens no brīnišķīgākajiem dzīves posmiem katras sievietes dzīvē. Lai novērstu nelielo satraukumu, kas rodas gatavojoties fotosesijai, mēs sniegsim pāris ieteikumus, kā tad labāk sagatavoties grūtnieču fotosesijai.

Ieteikumi, kā sagatavoties grūtnieču fotosesijai

Sagatavot vairākus apģērbu komplektus, dažādu tēlu radīšanai.
Līdzņemšanai sagatavot lietas, kas saistītas ar bērna gaidīšanu un mazuļiem (ultrasonogrāfijas fotogrāfijas, zīdaiņu apavi, zeķītes, lācīti vai citu mantiņu, grāmatas u.c)
Mākslinieciskāku fotogrāfiju radīšanai, iesakam padomāt par dažādiem atribūtiem, kas pastiprinātu fotosesijas ideju (piemēram lente, ar ko apsiet punci, apgleznot punci u.c)
Ja fotosesija notiek studijā, līdzi jāņem maiņas apavi. Ziemā un sliktos laikapstākļos maiņas apavi ir obligāti!
Ja fotosesijā piedalās visa ģimene, vēlams, saskaņots apģērbs.
Pats svarīgākais ir labs garastāvoklis un smaids, lai fotogrāfijas izdotos vēl labākas.
 
* Pēc iepriekšējas vienošanās piedāvājam arī vizāžista, friziera un stilista pakalpojumus.

Grūtnieču fotosesijas cenas

Grūtnieču fotosesija ar dekorācijām 1h +  make-up, matu sakārtojumu 130 EUR,
Grūtnieču fotosesija ar dekorācijām 100 EUR stundā, 
Izbraukuma fotosesija 80 EUR pirmā stunda, katra nākamā stunda 50 EUR,
Klasiskā fotosesija 50 EUR stundā ( līdz 5 cilvēki ),
Mini fotosesija 30 min. - 30 EUR
Vairāk par cenām>>> 
 
Grūtnieču fotosesijas dāvanu karte- tā ir lieliska dāvanā topošajām māmiņām. Tā ir iespēja iemūžināt vienu no brīnišķīgākajiem un neaizmirstamākajiem dzīves periodiem. Fotosesijas dāvanu karti ir iespējams iegādāties arī online>>> 

Fotogrāfiju saņemšana

Nedēļas laikā pēc fotosesijas Jūs saņemsiet visas fotogrāfijas, ar pamatapstrādi, elektroniskā veidā. 1 stundas fotosesija, aptuveni 100 fotogrāfijas. Fotogrāfiju skaits ar papildus apstrādi- retušu ir atkarīs no fotosesijas ilguma un cenas. 
 
Piesakies grūtnieču fotosesijai pa tālr.: 27022203 vai info@fotostudijas.lv
 
Vārds:

Telefons:

E-pasts:

Informācija:


on-line.lv Foto Photo Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali Salidzini.lv logotips