Fotostudijas.lv
Foto un Video Pakalpojumi
FOTOSTUDIJAS ĪRE
Lāčplēša iela 70,
Rīga, LV 1011, Latvija
Mob. Tālr.: +371 270-22-203
E-pasts: info@fotostudijas.lv
LV |  RU |  EN

Kailfoto fotogrāfs

Kopš seniem laikiem cilvēce ir slavējusi ķermeņa skaistumu. Kailfoto - lai Jūs saskatītu un nekad neaizmirstu, cik Jūsu augums ir skaists. Cilvēka ķermenis ir neatkārtojams, un tā attēlošana – māksla. Spilgts piemērs tam ir Renesanses laikmets. Ļaujieties, lai Jūsu ķermeņa attēls krāšņo pasauli ap Jums, un mūsu profesionālais fotogrāfs palīdzēs izveidot jutekliskas un mākslinieciskas fotogrāfijas, kuras varēsiet izmantot gan kā pārsteiguma dāvanu otrai pusītei, kā arī vienkārši iemūžinot savas unikālās ķermeņa aprises!Kailfoto fotogrāfs

Privāta kailfoto sesija ir lielisks veids, kā pamēģināt ko jaunu un pārsteigt savu mīļoto cilvēku ar pikantām, tomēr gaumīgām fotogrāfijām. Mūsu fotogrāfi ir profesionāli, un fotosesijas rezultātā Jūs iegūsiet apburošas fotogrāfijas, kuras atklās Jūsu juteklisko dabu. Fotosesiju ir iespējams organizēt gan fotostudijā, gan izbraukuma fotosesijā Jums tīkamos apstākļos – noteiktā interjerā vai brīvā dabā, kā arī piedāvājam profesionālu fotogrāfiju pēcapstrādi. Mūsu prioritāte ir parūpēties par to, lai klients justos ērti un ir apmierināts ar gala rezultātu.

Prasme attēlot ķermeni kailfoto sesijā

Cilvēka ķermeņa formas ir vienkāršas, tomēr katram cilvēkam individuālas; cilvēka ķermenis ir pazīstams, tomēr vienmēr apslēpts. Jebkuras cilvēka formas ir neizsakāmi skaistas un apbrīnas vērtas, tāpēc tā attēlošana fotogrāfijās prasa noteiktas zināšanas un profesionalitāti no fotogrāfa puses. Lai izveidotu skaistu ķermeņa attēlojumu fotogrāfiju formā, nepieciešams strādāt ar gaismu – fotogrāfs jebkuros apstākļos atradīs labākos leņķus, no kuriem izveidot fotogrāfijas, kas izcels Jūsu ķermeņa formas. Atkarībā no Jūsu vēlmēm, fotogrāfs veidos kompozīciju, kas parādīs Jūsu ķermeni tieši tik daudz, cik to vēlēsieties. Gaismas un ēnas palīdzēs veidot kvalitatīvu un vizuāli interesantu Jūsu ķermeņa attēlojumu fotogrāfijās.

Jūsu ķermenis ir mākslas darbs, ko ir radījusi daba. Maldīgs ir uzskats, ka kailfoto galvenais objekts vienmēr ir sieviete – arī vīrišķais spēks ir lielisks fotogrāfiju saturs. Gan sievietēm, gan vīriešiem ir jābūt pārliecinātiem par sevi! Katra ķermeņa līnija un izliekums, katra bedrīte un pacēlums esat Jūs. Jūsu ķermenis ir juteklisma iemiesojums, kurš profesionālas kailfoto sesijas laikā var tikt parādīts veidos, kādi Jums pirms tam nebija ienākuši prātā, padarot Jūsu kailās miesas fotogrāfijas par mākslas darbiem.

Kailums nav nekas tāds, no kā būtu jākaunas. Tas esat Jūs un Jūsu ķermeņa līnijas veido māksliniecisku iespaidu. Mūsu pieredzējušie fotogrāfi fotosesijas laikā parūpēsies, lai fotogrāfijas attēlotu tieši tik, cik nepieciešams, veidojot burvīgu un interesantu attēla kompozīciju, kuras centrā būsiet Jūs. Mīliet savu ķermeni tādu, kāds tas ir!

Vārds:

Telefons:

E-pasts:

Informācija:


on-line.lv Foto Photo Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali Salidzini.lv logotips