Fotostudijas.lv
Foto un Video Pakalpojumi
FOTOSTUDIJAS ĪRE
Lāčplēša iela 70,
Rīga, LV 1011, Latvija
Mob. Tālr.: +371 270-22-203
E-pasts: info@fotostudijas.lv
LV |  RU |  EN

Portretu fotografēšana

Lai gan visi esam fiziski vienādi, katrs no mums ir pavisam atšķirīgs un individuāls. Portretu fotogrāfēšana ir lielisks veids, kā izcelt ikviena darbinieka individualitāti. Katra cilvēka seja ir unikāla un neatkārtojama. Acis, deguns, lūpas, dzimumzīmes un vasaras raibumi – tas viss ir raksturīgs tikai vienam cilvēkam uz visas pasaules – Jums! Kvalitatīva portretu fotosesija var būt noderīga katram gan privātām, gan darba vajadzībām, pievienojot attēlu savam CV vai veidojot darba kolektīva portretu sēriju.Portrets - Portretu fotografēšana

Lai izveidotu portretu fotosesiju Jums nav jābūt ne aktierim, ne modelim – Jūs to varat darīt tāpēc, ka to vēlaties. Rezultātā Jūs iegūsiet augstākās kvalitātes fotogrāfijas, kas izcels sejas vaibstus, atklājot to, cik neatkārtojams patiesībā esat. Fotogrāfs, izmantojot dažādus rakursus, izmanto gaismu Jūsu labā, izgaismojot Jūsu stiprās puses, ēnā atstājot to, ko, iespējams, vēlaties noslēpt. Iegūtās fotogrāfijas varēsiet pievienot savam rezumē, ievietot sociālajos portālos vai veidot attēlu gadagrāmatas vai darbinieku portretu sēriju, ko varēsiet izmantot veidojot darbinieku sarakstus interneta mājas lapām un veidojot caurlaides. Mūsu pieredzējušais fotogrāfs palīdzēs Jums iegūt profesionālus portretus ar fotostudijas kvalitātes zīmolu.

Jūsu portrets ir Jūsu stāsts

Bieži vien cilvēka seja par pašu cilvēku spēj pastāstīt daudz vairāk, nekā to var vārdi. Fotosesijas laikā tiks notvertas ne tikai Jūsu sejas vaibsti līdz sīkākajai niansei, bet arī izteiksmes. Ne velti saka, ka smaids sejā ir viena no lietām, kas cilvēku padara skaistu. Fotogrāfijas ir lielisks veids, kā notvert šo skaistumu un padarīt to mūžīgu.

Katrs cilvēka vaibsts par cilvēku vēsta ko savu – gan par fiziskajām iedzimtībām, gan dzīves laikā iegūtajām īpašībām. Pat visniecīgākās smieklu krunciņas acu kaktiņos, dzimumzīmīte pie lūpas vai vasaras raibumi uz vaigiem – tas viss esat Jūs, un ar to ir jālepojas. Tas, ko savā dzīvē esat piedzīvojis, atspoguļojas Jūsu sejā – prieks, cerības un sapņi, kas mirdz acīs – to visu ir iespējams notvert ar profesionāla fotogrāfa palīdzību. Fotogrāfs redz iespēju parādīt Jūs no labākās puses, darbojoties ar to, kas viņam tiek dots. Jūs ir iespējams iemūžināt tā, kā Jūs nekad nebūtu spējis to iedomāties. Fotogrāfija pareizā izpildījumā var notvert Jūsu būtību, ja vien pats to ļausiet – cilvēks fotogrāfijā būs ne mazāk Jūs, kā tas, kas Jūs esat īstajā dzīvē.

Portretu sērija parādīs Jūsu dažādās sejas, sākot ar profesionāli nopietno, līdz nenopietni smieklīgajai. Tas, cik daudz vēlaties parādīt, ir atkarīgs no Jums, bet par pārējo parūpēsies fotogrāfs. Palīdziet sev atklāt savu skaistumu portretu fotosesijā, kuras laikā fotogrāfs notvers Jūsu neatkārtojamās ārienes būtību. Jūsu seja ir Jūsu firmas zīme – parādiet to!

Vārds:

Telefons:

E-pasts:

Informācija:


on-line.lv Foto Photo Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali Salidzini.lv logotips