Fotostudijas.lv
Foto un Video Pakalpojumi
FOTOSTUDIJAS ĪRE
Lāčplēša iela 70,
Rīga, LV 1011, Latvija
Mob. Tālr.: +371 270-22-203
E-pasts: info@fotostudijas.lv
LV |  RU |  EN

Lielformāta fotogrāfijas izgatavošana

Lielformāta fotogrāfijas izgatavošana ir veids, kā realizēt Jūsu sen kārotās ieceres! Ar jauno tehnoloģiju palīdzību vairs nav vajadzības skatīties uz mazām fotogrāfijām fotoalbumā -  tagad var izdrukāt lielformāta izmēra fotogrāfijas un piestiprināt tās pie sienas vai jebkur citur. 

Lielformāta fotogrāfiju drukalielformāta fotogrāfija

Lielformāta fotogrāfiju druka ir vienkāršs veids, kā attēlot jūsu mīļākos ģimenes, ceļojuma vai kāzu brīžus, kā arī jebkuru citu notikumu un pasākumu mirkļus. Tā ir pieejama dažādos izmēros, kas lieliski iederēsies jebkurā interjerā. Šādas fotogrāfijas tiek drukātas uz augstākās kvalitātes drukas iekārtām, un fotogrāfija būs izcilā kvalitātē.
 
Lielformāta fotogrāfijas izdrukas tiek printētas uz matēta, glancēta, kanvas un citiem materiāliem. Lielformāta fotogrāfijas var izgatavot no digitālajiem failiem vai oriģinālu mākslas darbu reprodukcijām, kas var tikt izveidotas uz jebkura no šiem apdrukājamiem materiāliem. 

Lielformāta fotogrāfijas izgatavošanas cenas:

1-5 m2 – 11 EUR/m2
6-10 m2 – 10 EUR/m2
 
Nevilcinies iesūti mums savas fotogrāfijas precīzus izmērus un velmes, kā arī kontaktinformāciju!
 
Mēs piedāvājam arī kanvas un fotogrāmatas pakalpojumus!
 
Pasūti jau tagad!
+371 270-22-203
Epasts: info@fotostudijas.lv
Vārds:

Telefons:

E-pasts:

Informācija:


on-line.lv Foto Photo Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali Salidzini.lv logotips