Fotostudijas.lv
Foto un Video Pakalpojumi
FOTOSTUDIJAS ĪRE
Lāčplēša iela 70,
Rīga, LV 1011, Latvija
Mob. Tālr.: +371 270-22-203
E-pasts: info@fotostudijas.lv
LV |  RU |  EN

Portretu fotografēšana

Lai gan visi esam fiziski vienādi, katrs no mums ir pavisam atšķirīgs un individuāls. Portretu fotogrāfēšana ir lielisks veids, kā izcelt ikviena darbinieka individualitāti. Katra cilvēka seja ir unikāla un neatkārtojama. Kvalitatīva portretu fotosesija var būt noderīga katram - gan privātām, gan darba vajadzībām, pievienojot attēlu savam CV vai veidojot darba kolektīva portretu sēriju.Portrets - Portretu fotografēšana

Lai izveidotu savu portretu fotosesiju, Jums nav jābūt ne aktierim, ne modelim – Jūs to varat darīt tāpēc, ka to vēlaties. Rezultātā Jūs iegūsiet augstākās kvalitātes fotogrāfijas, kas izcels sejas vaibstus, atklājot to, cik neatkārtojams patiesībā esat. Portretu fotogrāfs izmantos dažādus rakursus un gaismu Jūsu labā, izgaismos Jūsu stiprās puses un ēnā atstās to, ko vēlaties noslēpt. Iegūtās fotogrāfijas varēsiet pievienot savam rezumē, ievietot sociālajos tīklos, veidot attēlu gadagrāmatas, darbinieku portretu sēriju, darbinieku sarakstus interneta mājas lapās un caurlaidēs. Mūsu pieredzējušais portretu fotogrāfs palīdzēs Jums iegūt profesionālus portretus.

Jūsu portrets ir Jūsu stāsts

Bieži vien seja par cilvēku spēj pastāstīt daudz vairāk nekā vārdi. Fotosesijas laikā tiks notvertas ne tikai Jūsu sejas vaibsti līdz sīkākajai niansei, bet arī sejas izteiksmes. Ne velti saka, ka smaids sejā ir viena no lietām, kas cilvēku padara skaistu. Fotogrāfijas ir lielisks veids, kā notvert šo skaistumu un saglabāt to Jūsu atmiņā.

Katrs cilvēka vaibsts par cilvēku vēsta ko savu – gan par fiziskajām iedzimtībām, gan dzīves laikā iegūtajām īpašībām. Pat smieklu krunciņas acu kaktiņos, dzimumzīmīte pie lūpas vai vasaras raibumi uz vaigiem – tas viss esat Jūs, un ar to ir jālepojas. Tas, ko savā dzīvē esat piedzīvojis - prieks, cerības un sapņi - atspoguļojas Jūsu sejā, un to ir iespējams notvert ar profesionāla portretu fotogrāfa palīdzību.

Portretu fotogrāfs parādīs Jūs no labākās puses un iemūžinās Jūs tā, kā Jūs nekad nebūtu iedomājies. Fotogrāfija pareizajā izpildījumā notvers Jūsu būtību. Portretu sērija parādīs Jūsu dažādas sejas, sākot ar profesionāli nopietno, līdz nenopietni smieklīgai. Tas, cik daudz vēlaties parādīt, ir atkarīgs no Jums, bet par pārējo parūpēsies portretu fotogrāfs. Atklājiet savu skaistumu portretu fotografēšanā, kuras laikā fotogrāfs notvers Jūsu neatkārtojamās ārienes būtību. 

Portretu fotografēšanās cenas

  • Ar dekorācijām  +  make-up, matu sakārtojums 130 EUR - 60 min
  • Ar dekorācijām 100 EUR - 60 min
  • Ar dekorācijām 60 EUR - 30 min
  • Izbraukuma fotosesija no 80 EUR pirmā stunda, katra nākamā stunda 50 EUR
  • Klasiskā fotosesija (bez dekorācijām, līdz 5 cilvēki) 50 EUR - 60 min
  • Mini fotosesija  (bez dekorācijām, līdz 5 cilvēki) 30 EUR - 30 min
Vairāk par cenām>>> 

Fotogrāfiju saņemšana

Nedēļas laikā pēc fotosesijas Jūs saņemsiet visas fotogrāfijas ar pamatapstrādi, elektroniskā veidā. 1 stundas fotosesija, apmēram 100 fotogrāfijas. Fotogrāfiju skaits ar papildus apstrādi (retušu) ir atkarīgs no fotosesijas ilguma un cenas.
 
Piesakies jau tagad!
+371 270-22-203 
info@fotostudijas.lv
Vārds:

Telefons:

E-pasts:

Informācija:


on-line.lv Foto Photo Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali Salidzini.lv logotips