Fotostudijas.lv
Foto un Video Pakalpojumi
FOTOSTUDIJAS ĪRE
Lāčplēša iela 70,
Rīga, LV 1011, Latvija
Mob. Tālr.: +371 270-22-203
E-pasts: info@fotostudijas.lv
LV |  RU |  EN

Fotogrāfiju druka

 
Fotogrāfiju druka ir lieliska iespēja, kas ļauj apzināties, ka lielākā daļa fotogrāfiju ir digitāli pieejami, tomēr vēl labāk, kad fotogrāfijas ir taustāmas un ir iespēja tās izrādīt mājās, lai katru dienu varētu skatīties un atgādināt sev par fotogrāfijās iemūžinātām emocijām. Pasūtiet augstas kvalitātes fotogrāfijas izdruku un sāciet iekļaut Jūsu iecienītākās atmiņas kā skaistu mājas interjera dekoru.
 
Mēs piedāvājam fotogrāfiju druku dažāda izmēra un veida! Ja Jums gribas fotogrāfiju ielikt rāmīti, tad Jums būs piemērota maza vai standarta izmēra fotogrāfiju druka! Tomēr, ja vēlies, izvietot savu labāko vai mīļāko fotogrāfiju kā mājas vai ofisa interjera elementu, tad tev būs nepieciešama lielformāta fotogrāfijas drukas un kanvas drukas palīdzība! Varbūt tev ir vesels stāsts ar fotogrāfijām, ko vēlies iemūžināt un šķirstīt kā grāmatu, tad fotogrāmatas druka tev būs piemērotākais variants! 
 

Fotogrāfiju drukas cenas

 

Fotogrāfiju izmēri CM

Ja 1-9 gab./ cena par 1.gab.

Ja 10-99 gab./cena par 1.gab.

10x15

0.30 EUR

0.25 EUR

15x20

0.80 EUR

0.75 EUR

21x30

2.00 EUR

1.70 EUR

*Fotogrāfiju drukas cenas atkarīgas no izmēra un daudzuma.
 

Lielformāta fototogrāfiju druka

Lielformāta fotogrāfiju drukas izmēri var būt praktiski jebkura izmēra uz glancēta, matēta foto papīra vai cita materiāla.
 
Cenas:
1-5 m2 11 EUR/m2
6-10 m2 10 EUR/m2
 

Fotogrāmatas

Fotogrāfijas var apvienot vienā personalizētā fotogrāmatā, cena ir atkarīga no izmēra, lapaspušu skaita, papīra biezuma un grāmatu skaita.
 
Sazinies ar mums jau tagad!
+371 270-22-203
Epasts: info@fotostudijas.lv

 

Vārds:

Telefons:

E-pasts:

Informācija:


on-line.lv Foto Photo Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali Salidzini.lv logotips